تبلیغات
حنظله غفوری - هشدار شدیدالحن نماینده مجلس: بیت المال ملک شخصی احمدی‌نژاد و یارانش نیست

احمدی نژاد و مشایی,میتینگ استادیوم آزادی
,بیت المال ملک شخصی احمدی‌نژاد

هشدار شدیدالحن عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس

میتینگ استادیوم آزادی قشون‌کشی در برابر نظام و رهبری است/ بیت المال ملک شخصی احمدی‌نژاد و یارانش نیست

پرچم این حرکت را خود آقای احمدی نژاد به دوش گرفته و حامیان و اطرافیانش قول داده به صورت جدی در انتخابات به نقع جریان دولت و به نفع کسی که در دولت مدنظرشان است وارد عرصه مبارزه شود.اگر آقای احمدی نژاد بخواهد با برگزاری میتینگ در ورزشگاه آزادی لشگر کشی به راه اندازد به معنای قشون کشی بر علیه نظام و رهبری است.

فردا نیوز: به زودی نخستین میتینگ رسمی انتخاباتی کاندیدای مورد نظر دولت به بهانه تقدیر از اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در استادیوم صدهزار نفری آزادی برگزار می شود.

در این خصوص عوض حیدرپور یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «فردا»، با اشاره به سواستفاده دولت از امکانات بیت المال به نفع جریان خاصی که مورد حمایتش است گفت: دولت قصد دارد از امکانات بیت المال و فرصتی که برای استفاده از این اموال دارد بهره برداری انتخاباتی کند. قطعا این کار غیر قانونی است. در فضای انتخابات رییس جمهور حق ندارد به نفع یک جریان خاص از اموال مردم ریخت و پاش نماید.

وی افزود: طبق شنیده ها قرار است یکی از وزرا مامور پشتیبانی تغذیه ای این میتینگ را عهده دار شده است و یکی از وزرای آموزشی هم با تعطیل کردن مراکز آموزشی به ورزشگاه نیرو گسیل می کند تا این میتینگ پرشور و پر حرارت برگزار شود.

این نماینده مجلس با اظهار تاسف از اقدامات آقای احمدی نژاد در ماه های پایانی ریاست جمهوری شان اظهار داشت: متاسفانه قرار است که هیئت دولت دور چهارم سفرهای استانی را مجددا به منظور بهره برداری تبلیغاتی آغاز کند. این کار غیر قانونی در حالی برگزار می شود که  دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد رو به پایان است و نیازی به سفر استانی نیست مگر اینکه این سفرها برای تبلیغات از یک جریان خاص و نامزد مورد نظر ایشان برگزار شود.

وی در ادامه تصریح کرد: سفر استانی به هیچ عنوان نباید محملی برای انجام فعالیت های تبلیغاتی باشد. زیرا نه تنها بر شور انتخابات افزوده نمی شود بلکه به ضرر فضای انتخابات نیز خواهد بود. 

عوض حیدرپور همچنین با اشاره به اخباری  در خصوص پرده برداری از شعار انتخاباتی جریان انحرافی در میتینگ ورزشگاه آزادی می گوید: شنیده ها حاکی از آن است که از شعار انتخاباتی جریان انحرافی همان شعار بهار می آید یا زنده باد بهار و ....در میتینگ انتخاباتی ورزشگاه آزادی پرده برداری خواهد شود. اما حقیقتا غصه دار می شویم که  چرا باید خزان و زمستانی ایجاد شود تا دولت به فکر بهار آن باشد.

وی در ادامه گفت: حتما خزان و یا زمستانی در فضای سیاسی و اقتصادی کشور به وجود آمده است که مقام معظم رهبری این سال را سال حماسه اقتصادی و سیاسی نام نهادند. تعجب می کنم این آقایان با چه رویی صحبت از بهار می کنند. این خزان را که همین دولت و اطرافیانشان ایجاد کردند. 

نماینده مردم شهرضا تاکید کرد: جریان انحرافی قصد واگذاری دولت را ندارد و هدفشان ایجاد دولتی با مدل پوتین -مدودوف است. به هر حال در نظر برخی افراد قدرت زیبا و دلنشین است و باعث می شود که انسان نتواند به سادگی از آن دل بکند. 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: پرچم این حرکت را خود آقای احمدی نژاد به دوش گرفته و حامیان و اطرافیانش قول داده به صورت جدی در انتخابات به نقع جریان دولت و به نفع کسی که در دولت مدنظرشان است وارد عرصه مبارزه شود. بنا است سخنرانی ها و مناظره های تلویزیونی را برای نامزد دولت خودشان انجام دهند. همچنین برگزاری جلسات سخنرانی، مناظرات تلویزیونی و بخش اصلی تبلیغات را با روش هایی که بلد هستند و تجاربی که به دست آورده به عهده گرفته است.

این نماینده مجلس با تاکید بر غیرقانونی و غیر اخلافی دانستن اقدامات انتخاباتی رییس جمهور گفت: بنده به آقای احمدی نژاد توصیه می کنیم که یک بار دیگر سخنرانی مقام معظم رهبری در مشهد را گوش کنند. مقام معظم رهبری فرمودند که کشور رییس جمهوری نیاز دارد که ضمن اینکه محاسن و نقاط قوت این دولت را داشته باشد اما معایب و نواقص این دولت را نداشته باشد. معنای کلام مقام معظم رهبری این است که نواقص این دولت آن قدر مهم است که دولت بعدی باید از آن به دور باشد.  حالا اگر آقای احمدی نژاد بخواهد با برگزاری میتینگ در ورزشگاه آزادی لشگر کشی به راه اندازد به معنای قشون کشی بر علیه فرمایشات مقام معظم رهبری است. 

حیدپور یادآور شد: مردم ایران پیام مقام معظم رهبری را به درستی دریافت کرده اند. اینکه شخص رییس جمهور بخواهد پرچمدار حرکتی باشد که با فرمایشات مقام معظم رهبری مغایرت داشته باشد با خواست و مطالبات مردم در تضاد است. ملت ایران ملت عاقل، با بصیرت و فهیمی هستند و هر گونه حرکتی را که در راستای بهره برداری و سواستفاده از امکانات ملت  و مغایر با سخنان مقام معظم رهبری باشد به سرعت تشخیص می دهند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان نیز از برخورد و تذکر جدی مجلس شورای اسلامی با اقدامات رییس جمهور و دولت خبر داد./فردانیوز

 
طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: بیت المال،

تاریخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 | 04:52 ب.ظ | نویسنده : حنظله غفوری | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.