تبلیغات
حنظله غفوری - پورمحمدی: مشکلات من و احمدی‌نژاد از امضای حکم قالیباف آغاز شد

حجت الاسلام پورمحمدی کاندیدای ریاست جمهوری,کاندیدای ریاست جمهوری

پورمحمدی: مشکلات من و احمدی‌نژاد از امضای حکم قالیباف آغاز شد

حجت الاسلام پورمحمدی کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم پیرامون اختلافات میان خود و رییس جمهور اظهار داشت: اختلاف من با احمدی نژآد در رابطه با قالیباف اتفاق افتاد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛‌ حجت الاسلام پور محمدی کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم که روز گذشته (19 فروردین 92) به یزد سفر کرده استٰ در جمع خبرنگاران پیرامون اختلافات میان خود و  رییس جمهور اظهار داشت: اختلاف من با احمدی نژآد در رابطه با قالیباف اتفاق افتاد.

 وی در تشریح بروز اختلاف با احمدی نژاد خاطر نشان کرد: همزمان با حضورم در وزارت کشور شورای اسلامی شهر تهران قالیباف را به عنوان شهردار انتخاب کرد و انتصاب وی با حکم وزیر کشور قطعی می شد؛ این همان چیزی بود که احمدی نژاد با آن مخالف بود و با توجه به اینکه امضای حکم قالیباف در آن زمان کار درستی بود بدون در نظر گرفتن نظر رییس جمهور و بدون اطلاع وی حکم قالیباف را امضاء کردم. 

پورمحمدی در ادامه افزود: متاسفانه احمدی نژاد تنها به این دلیل که  قالیباف رقیب انتخاباتی ایشان در انتخابات بود با انتصاب وی به عنوان شهردار تهران مخالف بود.

 رییس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد :چنانچه در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شوم قطعا از تمام پتانسیل رقبای انتخاباتی خود برای اداره امور کشور استفاده خواهم کرد. پور محمدی گفت: اختلاف بین ما در وزارت کشور با رییس جمهور با انتصاب قالیباف آغاز و روز بروز به اختلافات افزوده شد و هر روز گسترش یافت./باشگاه خبرنگاران
طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: پورمحمدی،

تاریخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 | 03:55 ب.ظ | نویسنده : حنظله غفوری | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.